Zakázková výroba ve Světě snubních prstenů

Na přání zákazníka je možné u většiny modelů snubních prstenů měnit šíři, barvu prstenů a povrchovou úpravu lesk, mat nebo pískování.

Vzorkovnice snubních prstenů také umožňuje, aby zákazník sám prsten postavil. Určí si barvu zlata, šíři prstenů a profil včetně povrchové úpravy. Je možná také výroba prstenů i dle donesené nakreslené představy - předlohy.

Další službou je výroba snubních prstenů či šperků z doneseného zlata nebo výroba protihodnotou, kdy se zhodnotí staré, poničené nebo demodované šperky.

V současné době se těší stále větší oblibě briliantové zásnubní prsteny tvořené na zakázku. Vy si vyberete briliant či jiný drahokam dle vaší představy, velikosti, cena atd. a naši profesionální designéři zlatníci vytvoří grafický návrh, který následně po schválení zrealizujeme. Tento prsten je pak originálem a tedy jediným na světě.

Brilianty nejen reprezentují, ale jsou také dobrou investicí a společensky zařazují nositele i dárce. Díky přímému odběru těchto drahých kamenů z brusíren nabízíme brilianty za velmi příznivé ceny.