Zásnubní prsteny

V současné době se stále zvyšuje oblíbenost zásnub a zásnubních prstenů. Symbolem zaslíbení je zásnubní prsten osazený jedním či více čirými kameny. Zásnubní prsteny jsou obvykle vyráběny ze 14kar. zlata a jsou osazovány zirkony nebo stále oblíbenějšími brilianty.

Většina zásnubních prstenů je pro vás připravena k okamžitému prodeji a to v nejčastějších velikostech (51-54). V případě, že vámi vybraný vzor momentálně není k dispozici na naší pobočce - napravíme to a vyrobíme ho pro vás na zakázku max. do 4 týdnů.

Prsteny jsou vyráběny tak, aby byla možná jejich pozdější úprava velikosti. Proto při jejich výběru se nemusíte stresovat tím, že neznáte přesnou velikost prstu vaší partnerky. Vybírejte srdcem. Vy ji znáte nejlépe. Prsten darujte, výběr okamžiku a místa je již na vás. Tento okamžik si pravděpodobně vaše partnerka bude pamatovat celý život. Pokuste se nalézt správné místo i okamžik. My se později postaráme (v případě, že to bude nutné), aby prsten dobře seděl na ruce vaší partnerky.

Úpravu velikosti briliantového zásnubního prstenu vám provedeme zcela zdarma.

Dopřejte svému prstenu pravidelný servis alespoň jednou ročně. ZDARMA vám zkontrolujeme pevnost usazení kamene a doporučíme drobné kosmetické úpravy (leštění nebo rhodiovaní). Takto zaručíte, že prsten bude vypadat jako nový.

Zásnubní prsten s brilianty je symbolem pevnosti a nezničitelnosti vztahu.