• Elegantní snubní prsteny z bílého zlata. V provedení kombinace jemného matovaní a lesku.  Dámský snubní prsten je ozdoben 5 vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata, V provedení kombinace hrubšího matovaní a lesku.  Dámský snubní prsten je ozdoben vsazeným kamenem – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata. V provedení kombinace jemného matovaní a lesku.  Dámský snubní prsten je ozdoben 3 vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata.  Dámský snubní prsten je ozdoben po obvodu vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikovanéi brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata,  Dámský snubní prsten je ozdoben vsazeným kamenem – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata. V provedení vysokého lesku.  Dámský snubní prsten je ozdoben 5 vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata s podélnou rytinou.  Dámský snubní prsten je ozdoben 2 vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata. V provedení kombinace jemného a hrubšího matovaní.  Dámský snubní prsten je ozdoben 3 vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata. V provedení kombinace jemného matovaní a lesku.  Dámský snubní prsten je po obvodu ozdoben vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikovanéi brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata,  Dámský snubní prsten je ozdoben vsazeným kamenem – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata. V provedení kombinace jemného matovaní a lesku.  Dámský snubní prsten je ozdoben vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikovanéi brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

 • Elegantní snubní prsteny z bílého zlata. V provedení vysokého lesku.  Dámský snubní prsten je ozdoben 3 vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je samozřejmě možné vyrobit jak z bílého tak žlutého či růžové zlata.

Rezervovat schůzku
Zobrazeno 193 – 204 z 247 položek