Snubní prsteny - wolfram

Wolframové snubní prsteny jsou oproti ocelovým prstenům tmavší, masivní, těžké a velmi tvrdé, ale zároveň křehké.  Wolfram je v současnosti nejtvrdší a nejodolnější kov používaný k výrobě snubníc prstenů a také šperků. Ceny za snubní wolframové prsteny jsou velmi přijatelné - pohybují se jako ceny za snubní prsteny z chirurgické oceli nebo titan...

Wolframové snubní prsteny jsou oproti ocelovým prstenům tmavší, masivní, těžké a velmi tvrdé, ale zároveň křehké.  Wolfram je v současnosti nejtvrdší a nejodolnější kov používaný k výrobě snubníc prstenů a také šperků. Ceny za snubní wolframové prsteny jsou velmi přijatelné - pohybují se jako ceny za snubní prsteny z chirurgické oceli nebo titanu. Tyto snubní prsteny jsou především pro snoubence, kteří dávají přednost modermím materiálům.

Výhody a nevýhody snubních prstenů z Wolframu

Navzdory všem výhodám Wolframu, které mu nikdo nemůže odepřít je však i jedna nevýhoda - Wolfram je křehký na úder. Pokud do prstenu z Wolframu praštíte třeba kladivem nebo vám upadně z výšky na dlaždice - roztříští se.  Při běžném používání se však nemusíte bát - jde spíš o zajímavost. Mít na ruce snubní prsten z tohoto neobyčejného kovu je skvostem.

Wolfram a rytiny

Rytinu do wolframových snubních prstenů lze provést pouze za pomoci speciálního typu laseru. Cena rytiny vám sdělíme na našch pobočkách.

Zobrazit
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek