Šperky

V poslední době zaznamenáváme stále větší zájem o šperky osazené brilianty v konbinaci s dalšími cennými barevnými drahokamy. Jedná se o trávově zelené smaragdy, fialové ametysty, rudé rubíny, tmavě modré safíry, medové topasy a světle modré blue topasy.Tento zájem je pochopitelný vzhledem k trvalé ceně takových šperků a jejich stálému zhodnocov...

V poslední době zaznamenáváme stále větší zájem o šperky osazené brilianty v konbinaci s dalšími cennými barevnými drahokamy. Jedná se o trávově zelené smaragdy, fialové ametysty, rudé rubíny, tmavě modré safíry, medové topasy a světle modré blue topasy.Tento zájem je pochopitelný vzhledem k trvalé ceně takových šperků a jejich stálému zhodnocování.

Šperky jsou vyráběny ve 14 kat. žlutém i bílém zlatě tak , aby mohly tvořit ucelenou sadu prsten naušnice, závěs.

Tuto sadu můžete zakoupit celou, nebo postupně k jednotlivým příležitostem. Kompletní informace o špercích které Vás zaujaly Vám zdělíme e-mailem sperkypj@centrum.cz .

V případě vašeho zájmu vám je, po dohodě, nezávazně představíme na předem domluvené pobočce.

Vzhledem k tomu, že šperky vyrábíme na zakázku včetně přesně požadované velikosti prstenu. Dodací lhůta těchto šperků je cca 14 dnů až měsíc.

Věříme, že vás nová barevná kolekce drahokamů zaujme a těšíme se na Vaši návštěvu.

Zobrazit
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 52 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 52 položek