Brilianty a briliantové snubní a zásnubní prsteny od Světa snubních prstenů v Praze

Brilianty se těší pozornosti již stovky let. Briliant vzniká vybroušením nejtvrdšího přírodního minerálu a tím je diamant. Briliant je tedy vybroušený diamant.

Brilianty jsou dobrou investicí, ceny briliantů neustále rostou a to platí jak v dobách ekonomicky klidných a o to více v obdobích ekonomické nestability. Nejznámější evropské brusírny se nacházejí v Antverpách odkud pocházejí i naše kameny.

Ke každému kameni je pak vystavován certifikát pravosti s vyznačenu váhou, čistotou, barvou a brusem. Standardně nabízíme brilianty vysoké kvality, čistoty Vs -Si1 a čistě bílé barvy G-H. Zásnubní a snubní prsten s briliantem se těší stále větší oblibě - říká něco o dárci i obdarované.

Zajištujeme i samostatné investiční brilianty, které si následně může klient nechat zasadit do jím navrženého šperku.

Diamant je nejtvrdším přírodním materiálem. Vznikl vzácně hluboko v Zemi při obrovských tlacích a teplotách. To mu propůjčilo jeho tvrdost a stálost. Diamanty stojí v popředí zájmu již více jak 2000 let a proto jejich těžba je čím dál náročnější. Proto stoupá i jejich cena a jsou tudíž i dobrou investicí. Nejkvalitnější diamanty jsou ručně vybrušovány. Briliantový brus zvýrazní neobyčejnou jiskřivost kamene a pozvedne ho. Vybroušením vzniká z diamantu briliant - klenot, který bude po celý život zdobit váš zásnubní prsten.

Briliantový zásnubní prsten je vizitkou dárce i obdarované ženy.

Nenašli jste na našich www stránkách zásnubní prsten dle vašich představ? Neváhejte nás osobně navštívit nebo kontaktovat na Tel.: +420 284 823 279, +420 732 698 397
nebo na e-mailu: sperkypj@centrum.cz.

Z vaší představy vytvoříme originální šperk...