Doporučené zásady správné péče o šperky

 

• šperky používat pouze k účelům, ke kterým jsou určeny - rozhodně je běžně nenosit při pracovních činnostech, jako např. při práci na zahradě, praní, mytí nádobí, úklidu apod.

• šperky chránit před chemickými vlivy, např. před kosmetickými přípravky, barvením vlasů, používání parfémů, termálními lázněmi, nebezpečnými chemikáliemi atd.

• čistění a opravy šperků raději svěřovat odborníkům, v případě vlastního čištění používat pouze prostředky k tomu určené (nedoporučujeme používat laciné chemické čističe!)

• chránit šperky před nárazy a mechanickým poškozením

 

Reklamační a záruční podmínky

• Většina firem ze zákona poskytuje dvouletou záruční dobu. Naše firma si je jistá kvalitou svých výrobků a proto jsme jako bonus pro vás rozšířili zcela zdarma záruční dobu na 3 roky (platí od 7/2018). Tyto rozšířené záruční podmínky získávají všichni zákazníci, kteří si své zásnubní nebo snubní prsteny objednali nebo zakoupili od července 2018 a později.

 

• Záruka se nevztahuje na vady šperku vzniklé v důsledku opotřebení způsobeného obvyklým užíváním (viz. Zákon č.136/2002 Sb., $619, odst.2), jako jsou např. oxidace, poškrábání, sleštění vrstvy rhodia a pod.)

 

• Záruka se nevztahuje na šperky opravované nebo upravované jiným než naším firemním servisem.

 

Důležité upozornění:

Oxidace není výrobní vadou. Jde o přirozenou chemickou reakci způsobenou výskytem různých chemických látek v ovzduší. K větší míře oxidaci přispívá zejména obsah sloučenin síry v daném prostředí, užívání léků, některé kosmetické přípravky, ale i prašné prostředí. K vyčištění šperku používejte výhradně přípravky k tomu určené nebo je svěřte do rukou odborníka.

Zásady zpracování osobních údajů

Firma se zavazuje že nezneužije Vaše osobní údaje a ani tyto údaje neprodá nebo nepředá třetí osobě. Pověřenec pro ochranu osobních údajů Mgr. Petr Jelínek, email: sperkypj@centrum.cz

Podrobné informace k GDPR Světa snubních prstenů a Mgr. Petr Jelínek naleznete zde

Puncovní značky

Puncovni znacky svet snubnich prstenu

Jsme partnerem věrnostního programu Sphere Card a po předložení karty vám poskytneme různé slevy na pobočkách Světa snubních prstenů. Slevy se nesčítají.