SOUTĚŽ BYLA UKONČENA

Našli jste tu pravou lásku? Rozhodli jste se ji zpečetit svatbou?
Tak tato soutěž je určena právě vám.

Hledáme ty nejkrásnější okamžiky vašeho vztahu zachycené na fotografii.

Chcete-li se zúčastnit a získat snubní prsteny v hodnotě 25 000 Kč zašlete nám právě takovou fotku, která bude vystihovat vás dva a moment, který je pro vás krásnou vzpomínkou.

Soutěž probíhá a soutěžní galerie bude uveřejněna na:
našem Facebook profilu Světa snubních prstenů 


O co se hraje? 
Hlavní cena: Voucher v hodnotě 25 000 Kč snubní prsteny od Světa snubních prstenů dle vašeho výběru.
Druhá cena: Voucher v hodnotě 5 000 Kč snubní prsteny od Světa snubních prstenů dle vašeho výběru.

      

Cena pro každého účastníka: Voucher v hodnotě 2500 Kč na snubní prsteny od Světa snubních prstenů dle Vašeho výběru. Tento voucher je určen pro všechny účastníky kromě výherců na prvním a druhém místě.


Jak bude vybrán - určen výherce naší soutěže?

Vámi zaslané fotografie na Messenger Světa snubních prstenů budeme průběžně umisťovat do soutěžní fotogalerie s názvem Soutěžíme o snubní prsteny 2022 na našem Facebooku  období 20. 9. 2021 do 13. 12. 2021 (do půlnoci) kde je naši sledující a vaši přátelé budou hodnotit pomocí likes. Výhercem voucheru v hodnotě 25 000 Kč se stane fotografie s nejvíce likes. Na druhém místě se umístí ten jehož fotografie získám druhý nejvyšší počet like.

Výherce na prvním a druhém místě vyhlásíme 15. 12. 2021 a uveřejníme jejich jména i soutěžní fotografie, které zvítězily samostatném příspěvku. V případě, že dvě fotografie získají stejný počet like budou výherci vylosováni zástupci pořadatele.


Pravidla soutěže:
Pořadatelem soutěže je Svět snubních prstenů s.r.o. se sídlem na K ovčínu 1532/36,182 00 Praha 8, IČ 04353781.
Soutěž probíhá v období od 20. 9.  do 13. 12. 2021. Soutěž probíhá a soutěžní galerie bude uveřejněna na našem Facebook profilu 
Výherce vyhlásíme 15. 12. 2021.

❤️ Jak se do soutěže zapojit?

1. Každý soutěžící může zaslat jednu soutěžní fotku. 

2. Fotografii je možné doplnit popiskem o tom proč je pro vás fotka důležitá, kde vznikla….popis o rozsahu pár vět je jen a jen na vás. Popis poté bude uveden u vaší fotografie společně s vaším jménem.

2. Fotka musí obsahovat alespoň jednoho z partnerů, aby bylo skutečně jasné, že se jedná o foto vás dvou. 

3. K fotografii je důležité uvést své jméno a příjmení + telefonní číslo 

4. Fotografii se jménem a telefonním číslem prosím zasílejte na Messenger Světa snubních prstenů jako soukromou zprávu

 Soutěžící bude sdílet soutěžní fotogalerii nebo svou soutěžní fotografii na svém profilu.

Výhercem voucheru v hodnotě 25 000 Kč se stane fotografie s nejvíce likes. Na druhém místě se umístí ten jehož fotografie získám druhý nejvyšší počet like.

Výherci budou vyhlášeni 15.12.2021 a budou uveřejněni na naší Facebook stránce na www.svetsnubnichprstenu.czVýherci budou kontaktováni emailem a telefonicky pro potvrzení převzetí výherního voucheru.

Výherce se zavazuje osobně převzít výherní voucher na jedné z poboček pořadatele a dává svolení k pořízení a zveřejnění fotek z předání voucheru a následně k pořízení a uveřejnění fotodokumentace z předání snubních prstenů. Také souhlasí poskytnout pořadateli krátký rozhovor, který může být zveřejněn spolu s fotkami na stránkách a FB pořadatele.

❤️ ️Výherce je povinen uplatnit výherní voucher do 30. 6. 2022. Po tomto datu voucher propadá.

Voucher je platný pro výběr 1 páru zlatých snubních prstenů z produkce Světa snubních prstenů. V případě částky nižší než je výherní voucher se rozdíl neproplácí. V případě výběru snubních prstenů nad výherní voucher výherce uhradí pouze rozdíl.

️ Výhra (hotové snubní prsteny) budou výherci předány nejpozději 2 měsíce od jejich objednání.

Soutěžit mohou lidé s korespondenční adresou na území ČR.

️ Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel, výhry či zrušení soutěže.

Soutěžící, kteří se pokusí o podvod (např. nastavení automatických like) budou vyloučeni. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit libovolného soutěžícího bez udání důvodu. Výhry není možné soudně vymáhat. Žádná data soutěžících získaná pořadatelem v soutěži nebudou nikdy předána žádné další straně. Pořadatel si vyhrazuje právo zaslat soutěžícím obchodní sdělení, které bude obsahovat link pro odhlášení.

️ Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.

️ Svou účastí v soutěži potvrzujete, že s pravidly souhlasíte.

️ Svou účastí v soutěži tj. zasláním Vaší fotky na náš email dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (fotka, jméno, příjmení, email, telefon), které budou použity pro potřeby soutěže a další marketinkové aktivity provozovatele.