Našli jste tu pravou lásku? Rozhodli jste se ji zpečetit svatbou?
Tak tato soutěž je určena právě vám.

Hledáme ty nejkrásnější okamžiky vašeho vztahu zachycené na fotografii.

Chcete-li se zúčastnit a získat snubní prsteny v hodnotě 25 000 Kč zašlete nám právě takovou fotku, která bude vystihovat vás dva a moment, který je pro vás krásnou vzpomínkou.

Soutěž probíhá a soutěžní galerie bude uveřejněna na:
našem Facebook profilu Světa snubních prstenů 


O co se hraje? 
Hlavní cena: Voucher v hodnotě 25 000 Kč snubní prsteny od Světa snubních prstenů dle vašeho výběru.
Druhá cena: Voucher v hodnotě 5 000 Kč snubní prsteny od Světa snubních prstenů dle vašeho výběru.

      

Cena pro každého účastníka: Voucher v hodnotě 2500 Kč na snubní prsteny od Světa snubních prstenů dle Vašeho výběru. Tento voucher je určen pro všechny účastníky kromě výherců na prvním a druhém místě.


Jak bude vybrán - určen výherce naší soutěže?

Vámi zaslané fotografie na Messenger Světa snubních prstenů budeme průběžně umisťovat do soutěžní fotogalerie s názvem Soutěžíme o snubní prsteny 2022 na našem Facebooku  období 20. 9. 2021 do 13. 12. 2021 (do půlnoci) kde je naši sledující a vaši přátelé budou hodnotit pomocí likes. Výhercem voucheru v hodnotě 25 000 Kč se stane fotografie s nejvíce likes. Na druhém místě se umístí ten jehož fotografie získám druhý nejvyšší počet like.

Výherce na prvním a druhém místě vyhlásíme 15. 12. 2021 a uveřejníme jejich jména i soutěžní fotografie, které zvítězily samostatném příspěvku. V případě, že dvě fotografie získají stejný počet like budou výherci vylosováni zástupci pořadatele.


Pravidla soutěže:
Pořadatelem soutěže je Svět snubních prstenů s.r.o. se sídlem na K ovčínu 1532/36,182 00 Praha 8, IČ 04353781.
Soutěž probíhá v období od 20. 9.  do 13. 12. 2021. Soutěž probíhá a soutěžní galerie bude uveřejněna na našem Facebook profilu 
Výherce vyhlásíme 15. 12. 2021.

❤️ Jak se do soutěže zapojit?

1. Každý soutěžící může zaslat jednu soutěžní fotku. 

2. Fotografii je možné doplnit popiskem o tom proč je pro vás fotka důležitá, kde vznikla….popis o rozsahu pár vět je jen a jen na vás. Popis poté bude uveden u vaší fotografie společně s vaším jménem.

2. Fotka musí obsahovat alespoň jednoho z partnerů, aby bylo skutečně jasné, že se jedná o foto vás dvou. 

3. K fotografii je důležité uvést své jméno a příjmení + telefonní číslo 

4. Fotografii se jménem a telefonním číslem prosím zasílejte na Messenger Světa snubních prstenů jako soukromou zprávu

 Soutěžící bude sdílet soutěžní fotogalerii nebo svou soutěžní fotografii na svém profilu.

Výhercem voucheru v hodnotě 25 000 Kč se stane fotografie s nejvíce likes. Na druhém místě se umístí ten jehož fotografie získám druhý nejvyšší počet like.

Výherci budou vyhlášeni 15.12.2021 a budou uveřejněni na naší Facebook stránce na www.svetsnubnichprstenu.czVýherci budou kontaktováni emailem a telefonicky pro potvrzení převzetí výherního voucheru.

Výherce se zavazuje osobně převzít výherní voucher na jedné z poboček pořadatele a dává svolení k pořízení a zveřejnění fotek z předání voucheru a následně k pořízení a uveřejnění fotodokumentace z předání snubních prstenů. Také souhlasí poskytnout pořadateli krátký rozhovor, který může být zveřejněn spolu s fotkami na stránkách a FB pořadatele.

❤️ ️Výherce je povinen uplatnit výherní voucher do 30. 6. 2022. Po tomto datu voucher propadá.

Voucher je platný pro výběr 1 páru zlatých snubních prstenů z produkce Světa snubních prstenů. V případě částky nižší než je výherní voucher se rozdíl neproplácí. V případě výběru snubních prstenů nad výherní voucher výherce uhradí pouze rozdíl.

️ Výhra (hotové snubní prsteny) budou výherci předány nejpozději 2 měsíce od jejich objednání.

Soutěžit mohou lidé s korespondenční adresou na území ČR.

️ Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel, výhry či zrušení soutěže.

Soutěžící, kteří se pokusí o podvod budou vyloučeni. Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit libovolného soutěžícího bez udání důvodu. Výhry není možné soudně vymáhat. Žádná data soutěžících získaná pořadatelem v soutěži nebudou nikdy předána žádné další straně. Pořadatel si vyhrazuje právo zaslat soutěžícím obchodní sdělení, které bude obsahovat link pro odhlášení.

️ Soutěž není žádným způsobem provozována, sponzorována nebo spojena s Facebookem a Facebook za ni neručí.

️ Svou účastí v soutěži potvrzujete, že s pravidly souhlasíte.

️ Svou účastí v soutěži tj. zasláním Vaší fotky na náš email dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů (fotka, jméno, příjmení, email, telefon), které budou použity pro potřeby soutěže a další marketinkové aktivity provozovatele.