Snubní prsteny damascénská ocel

Snubní prsteny v kombinaci 14ct zlata a damascénské oceli tvoří originální celek. Zlato dodává snubním prstenům svoji teplou barvu, která skvěle kontrastuje s originálním vrstvením damaškové oceli.

Snubní prsteny z damaškové oceli v kombinaci se zlatem jsou nedílnou součástí naší kolekce snubních prstenů. 

Prsteny jsou ručně vykovány z damasteel ocele. Každý snubní prsten je svou strukturou jedinečný a neopakovatelný originál, který připomínající strukturu dřeva. Barva zlata lze objednat na přání zákazníka dle jeho preference.

Dámský snubní prsten je možné osadit kamenem dle přání zákazníka. Lze volit zirkony, brilianty nebo i barevné drahokamy.

Více informací vám rádi sdělíme na tel. čísle 736 114 115

Damasteel Gold 001

Damasteel Gold 002

Damasteel Gold 003

Rozhodujete se jaké snubní prsteny budou součástí vašeho svatebního dne? Nemáte však jasno v tom jak mají vypadat nebo jste nenalezli takové co by charakterizovali vás dva? Pak vám rádi vyrobíme snubní prsteny dle vás a vaší představy. 

Kontaktujte nás na tel. 736 114 115 a domluvte si s námi osobní setkání, kde probereme vaší představu a uděláme prvotní náčrt vašich snubních obroučků. 

Nechcete volat? Pošlete nám zprávu přes formulář. 

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Gravírování nebo rytí obecně je velmi oblíbené jako zdobení různých šperků. Zároveň je možné tímto způsobem získat opravdu jedinečný a originální kousek.

Všechny tyto šperky a mnoho dalších si můžete zakoupit na našich pobočkách zlatnictví nebo na našich specializovaných www stránkách a eshopu www.zlatnictvi-jelinek.cz

Kombinování šperků je otázkou osobního vkusu a stylu. Zde jsou několik tipů, jak kombinovat šperky od našeho zlatníka:

Vodnář (20. ledna - 18. února): Ametyst - je druh křemene s fialovou barvou, která se vyskytuje v různých odstínech od světle až po tmavě fialovou. Je často považován za symbol moudrosti a soběstačnosti. Ametyst má také léčivé účinky a je považován za drahokam, který může pomoci s úzkostí a stresovými poruchami.Ryby (19. února - 20. března):...

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz