Snubní prsteny damascénská ocel

Kombinované snubní prsteny zlato a damascénská ocel spojují tyto dva ušlechtilé materiály v jeden originální celek. Zlato dodává snubním prstenům svoji teplou barvu, která skvěle kontrastuje s originálním vrstvením damaškové oceli.

Snubní prsteny z damaškové oceli v kombinaci se zlatem jsou nedílnou součástí naší kolekce snubních prstenů. Barvu zlata je možné volit dle vašeho přání, stejně jako šíři snubních prstenů. Snubní prsteny je možné osazovat jak syntetickými bílými kamínky případně i kamínky barevnými, nebo i certifikovanými drahokamy - brilianty, rubíny a smaragdy.


Nadpis textu

Klikněte a můžete začít psát. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium.

Klikněte a můžete začít psát. Illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem.

Klikněte a můžete začít psát. Magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis.

Rozhodujete se jaké snubní prsteny budou součástí vašeho svatebního dne? Nemáte však jasno v tom jak mají vypadat nebo jste nenalezli takové co by charakterizovali vás dva? Pak vám rádi vyrobíme snubní prsteny dle vás a vaší představy. 

Kontaktujte nás na tel. 736 114 115 a domluvte si s námi osobní setkání, kde probereme vaší představu a uděláme prvotní náčrt vašich snubních obroučků. 

Nechcete volat? Pošlete nám zprávu přes formulář. 

Nenašli jste ty pravé snubní prsteny? Neváhejte nás kontaktovat a společně navrhneme takové, které budou přesně vystihovat vás dva a vaši lásku. Kontaktovat nás můžete na tel. čísle 736 114 115 nebo prostřednictvím formuláře.

Jak vybrat snubní prsteny?

Volíte spíš klasiku nebo preferujte extravaganci? Kolik jste ochotni za prsteny utratit? To jsou dvě zásadní otázky, které si musíme ujasnit před výběrem snubních prstenů. Klasikou je zlato (žluté, bílé, růžové či jejich kombinace), prsten se formě kroužku, doplněn jedním či více menšími kameny (zirkony nebo brilianty) - od toho se tedy odvíjí i cena. 

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz