Zakázková výroba ve Světě snubních prstenů

Snubní prsteny Praha

Na vaše přání je možné u většiny modelů snubních prstenů měnit šíři, barvu zlata a povrchovou úpravu jakou je lesk, mat nebo pískování.

Vzorkovnice snubních prstenů, které jsou připraveny na našich pobočkách vám umožní, abyste si snubní prsteny nejen vyzkoušeli, ale v případě zakázkové výroby také sami ,,sestavili,, dle svých představ. Snubní prsteny dokážeme vyrobit nejen dle vaší představy, kterou nám sdělíte, ale také dle případné malby - předlohy. Máme mnoho zkušeností s výrobou snubních prstenů právě dle osobních náčrtků. Tyto originální a vlastnoručné nakreslené náčrtky jsou tak mnohdy prvním rodinným pokladem, který si jistě uchováte pro další vzpomínky.

V případě zakázkové výroby snubních prstenů si samozřejmě sami určíte barvu a barevné rozložení, šíři a masivnost prstenů. Nedílnou součástí je pak také osazení kameny a to jak brilianty či zirkony. V dnešní době je však trendem osazovat snubní prsteny také barevnými kameny.

Další službou je výroba snubních prstenů či šperků z doneseného zlata nebo jejich výroba protihodnotou, kdy se zhodnotí staré, poničené nebo demodované šperky.

Zásnubní prsteny Praha

V současné době se těší stále větší oblibě briliantové zásnubní prsteny tvořené na zakázku. Vy si vyberete briliant či jiný drahokam dle vaší představy, velikosti, cena atd. a naši profesionální designéři zlatníci vytvoří grafický návrh, který následně po schválení zrealizujeme. Tento prsten je pak originálem a tedy jediným na světě.

Díky přímému odběru těchto drahých kamenů z brusíren nabízíme brilianty za velmi příznivé ceny.