„snubní prsteny vyrábíme s láskou“

Snubní prsteny z naší kolekce 

prsteny pro vás vyrábíme ve všech barev zlata

Kouzlo bílého zlata je stále TOP. Nechte se okouzlit ukázkovou kolekcí, jejíž prsteny vám v případě zájmu vyrobíme také ve žlutém nebo růžovém zlatě.

Dokonalost zářivých kamínků je pro dámské snubní prstýnky neodolatelná. Prsteny osazujeme zirkony nebo brilianty a  vyrábíme je ve všech barvách zlata.

Klasické snubní obroučky nikdy nevyjdou z módy a proto v naší kolekci nesmí chybět. Prsteny vyrábíme ve všech barvách zlata a v šířích dle požadavku snoubenců.

Mnohdy je těžké vybrat si snubní prsteny v jedné barvě zlata. Pak přichází na řadu kolekce plná nádherných prstenů v kombinaci barev.

Jedinečná kolekce s nesmrtelného žlutého zlata. Prsteny, které v naší ukázkové kolekci najdete vám vyrobíme také v bílém či růžovém zlatě.

Kolekce snubních prstýnků plná nádherných modelů ve velmi žádaném růžovém zlatě. Prsteny vám rádi vyrobíme také ve žlutém či bílém.

Snubní prsteny v našich kolekcích jsou prsteny, které pro vás vyrábíme s pečlivostí a láskou, kterou si tento významný šperk zaslouží. Snubní prstýnky, které na našich stránkách vidíte je jen malá ukázka toho co můžete na našich pobočkách vidět. Svatební kroužky jsou pro nás srdeční záležitost a je pro nás velmi důležité, aby jste vy - naši zákazníci byli maximálně spokojeni. 

Prsteny vyrábíme ve všech barvách zlata a všechny modely, které zde vidíte vám vyrobíme ve vámi preferované barvě zlata nebo v jejich kombinacích

V případě zájmu mám samozřejmě rádi vyrobíme prsteny dle vašeho přání a představy - bude se tak jednat o jedinečné a originální svatební obroučky, které budou jen a jen vaše.

Velmi rádi vás přivítáme na našich pobočkách Zenklova 25 a Novákových 2, Praha 8. Máte-li nějaké dotazy můžete nás kontaktovat na tel. čísle 736 114 115.

Nenašli jste ty pravé snubní prstýnky? Jsme tu pro vás - prsteny vyrobíme dle vašich představ.

Snubní prsteny vám vyrobíme z vámi preferované barevné kombinaci nebo jednobarevné. Bude jen na vás pro jaké se rozhodnete a jaké společně navrhneme.

Prsteny vám také můžeme osadit těmi nejkrásnějšími brilianty nebo zirkony. Samozřejmostí je také možnost vsadit jiné drahokamy jako např. safír, smaragd, rubíny, černé brilianty.

Zavolejte nám na 736 114 115 a domluvíme si společně setkání, na kterém detailně probereme vaší představu a nakreslíme jak mají prsteny vypadat.

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz