„dvě barvy zlata jako dvě srdce spojené v jedno“

Zlaté snubní prsteny v dokonalé harmonii barev zlata

okouzlující prsteny v barvách zlata dle vaší volby

Dokonalá harmonie dvou nebo tří barev zlata je v této kolekci na prvním místě. Snubní prstýnky vyrábíme ve všech kombinacích. Bílé a žluté, bílé a růžové nebo žluté a růžové nebo všech tří barev tohoto jedinečného kovu. Všechny prsteny vám vyrobíme v takové kombinaci, kterou si sami vyberete.  Samozřejmostí je také to, že vám vybrané prsteny umíme vyrobit v jedné barvě. Prsteny osazujeme zirkony nebo certifikovanými brilianty, které vám nabízíme za nejlepší ceny.  

Nenašli jste ty pravé snubní prstýnky? Jsme tu pro vás a rádi vám vaše prsteny vyrobíme dle vašich představ. 

Snubní prsteny vám vyrobíme z vámi preferované barevné kombinaci nebo jednobarevné. Bude jen na vás pro jaké se rozhodnete a jaké společně navrhneme. 

Prsteny vám také můžeme osadit těmi nejkrásnějšími brilianty nebo zirkony. Samozřejmostí je také možnost vsadit jiné drahokamy jako např. safír, smaragd, rubíny, černé brilianty. 

Zavolejte nám na 736 114 115 a domluvíme si společně setkání na kterém detailně probereme vaší představu a nakreslíme jak mají prsteny vypadat.

Rozhodujete se jaké snubní prsteny budou součástí vašeho svatebního dne? Nemáte však jasno v tom jak mají vypadat nebo jste nenalezli takové co by charakterizovali vás dva? Pak vám rádi vyrobíme snubní prsteny dle vás a vaší představy. 

Kontaktujte nás na tel. 736 114 115 a domluvte si s námi osobní setkání, kde probereme vaší představu a uděláme prvotní náčrt vašich snubních obroučků. 

Nechcete volat? Pošlete nám zprávu přes formulář. 

Nenašli jste ty pravé snubní prsteny? Neváhejte nás kontaktovat a společně navrhneme takové, které budou přesně vystihovat vás dva a vaši lásku. Kontaktovat nás můžete na tel. čísle 736 114 115 nebo prostřednictvím formuláře.

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz