Svět snubních prstenů - Vaše snubní prsteny v Praze

Byli jsme oceněni za kvalitu našeho řemeslného zpracování šperků v rámci ankety
,, NEJLEPŠÍ NA OSMIČCE,,

Jen díky Vašim kladným recenzím jsme se zařadili do kategorie vítězů v rámci projektu

Snubní prsteny jsme začali prodávat a vyrábět již v roce 1930. Tehdy byl založen první obchod "Hodinářství a Zlatnictví Jelínek v Primátorské ulici v Libni v Praze 8. Za tu dobu jsme díky důvěře našich zákazníků mohli vyrobit mnoho párů snubních prstenů i originálních zásnubních prstenů. 
Věříme, že stále jsou na rukou našich zákazníků a jsou tak fyzickým důkazem jejich manželského slibu.

Snubní prstýnky z naší kolekce vám pomohou vybrat naše odborné asistentky. Budou se snažit zrealizovat vaší představu do podoby, kterou naši zlatníci zhmotní do finálního šperku.

Snubní prsteny a zásnubní prsteny patří mezi naše srdeční šperky a proto jsem se rozhodl založit Svět snubních prstenů a věnovat se právě těmto krásným životním šperkům. Společně se svou manželkou sestavujeme kolekce prstenů, které mohou zdobit i vaše ruce.

Snubní i zásnubní prsteny pro vás vyrábíme v našich zlatnických dílnách a podílí se na nich nejen mistři zlatníci, ale také odborníci na leštění, gravírování a ti nejlepší fraseři. Neodmyslitelnou součástí týmu jsem i já a to nejen při samotné realizaci, ale především při sestavování jedinečných a originálních prstenů na míru.

" Orlové klenotnictví ".

Děkujeme našim spokojeným zákazníkům kterých si moc vážíme

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz