Snubní prsteny z bílého zlata

pro vás vyrábíme s láskou

Snubní prsteny jsou symbolem lásky mezi mužem a ženou, kterou zpečetí ve svatební den a vstoupí do jedinečného kouzla manželství. Snubní prsteny jsou také symbolem ženy a muže. Prstýnky vyrobené z bílého zlata patří stále mezi TOP snubní prsteny nejen naší kolekce. Prsteny, které vám zde představujeme lze samozřejmě vyrobit také v barvě zlata žlutá nebo růžová. 

Kameny, které při osazování kroužků používáme jsou certifikované brilianty nebo zirkony. Pro co se rozhodnete je jen a jen na vás. Chcete-li více informací kontaktujte nás ne tel. čísle 736 114 115 nebo prostřednictvím formuláře.

Nenašli jste ty pravé snubní prstýnky? Jsme tu pro vás a rádi vám vaše prsteny vyrobíme dle vašich představ. 

Snubní prsteny vám vyrobíme z vámi preferované barevné kombinaci nebo jednobarevné. Bude jen na vás pro jaké se rozhodnete a jaké společně navrhneme. 

Prsteny vám také můžeme osadit těmi nejkrásnějšími brilianty nebo zirkony. Samozřejmostí je také možnost vsadit jiné drahokamy jako např. safír, smaragd, rubíny, černé brilianty. 

Zavolejte nám na 736 114 115 a domluvíme si společně setkání na kterém detailně probereme vaší představu a nakreslíme jak mají prsteny vypadat.

Rozhodujete se jaké snubní prsteny budou součástí vašeho svatebního dne? Nemáte však jasno v tom jak mají vypadat nebo jste nenalezli takové co by charakterizovali vás dva? Pak vám rádi vyrobíme snubní prsteny dle vás a vaší představy. 

Kontaktujte nás na tel. 736 114 115 a domluvte si s námi osobní setkání, kde probereme vaší představu a uděláme prvotní náčrt vašich snubních obroučků. 

Nechcete volat? Pošlete nám zprávu přes formulář. 

Nenašli jste ty pravé snubní prsteny? Neváhejte nás kontaktovat a společně navrhneme takové, které budou přesně vystihovat vás dva a vaši lásku. Kontaktovat nás můžete na tel. čísle
736 114 115 nebo prostřednictvím formuláře.

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz