Snubní prsteny z růžového zlata

vyrábíme s láskou

Snubní prsteny z růžového zlata - Svět snubních prstenů

Růžové zlato získává stále na větší oblibě. Prsteny, které vám zde představujeme jsme pro vaší představu v tomto zlatě vyrobili, abychom vám na osobním setkání mohli představit krásu tohoto kovu. Růžové zlato je nádherné nejen samo o sobě, ale dokonalost mu pak dodá také kombinace s bílým zlatem. Tato harmonie je velmi elegantní a nadčasová. 

Rozhodujete se jaké snubní prsteny budou součástí vašeho svatebního dne? Nemáte však jasno v tom jak mají vypadat nebo jste nenalezli takové co by charakterizovali vás dva? Pak vám rádi vyrobíme snubní prsteny dle vás a vaší představy. 

Kontaktujte nás na tel. 736 114 115 a domluvte si s námi osobní setkání, kde probereme vaší představu a uděláme prvotní náčrt vašich snubních obroučků. 

Nechcete volat? Pošlete nám zprávu přes formulář. 

Jak vybrat snubní prsteny?

Volíte spíš klasiku nebo preferujte extravaganci? Kolik jste ochotni za prsteny utratit? To jsou dvě zásadní otázky, které si musíme ujasnit před výběrem snubních prstenů. Klasikou je zlato (žluté, bílé, růžové či jejich kombinace), prsten se formě kroužku, doplněn jedním či více menšími kameny (zirkony nebo brilianty) - od toho se tedy odvíjí i cena.

Nenašli jste ty pravé snubní prstýnky? Jsme tu pro vás a rádi vám vaše prsteny vyrobíme dle vašich představ. 

Snubní prsteny vám vyrobíme z vámi preferované barevné kombinaci nebo jednobarevné. Bude jen na vás pro jaké se rozhodnete a jaké společně navrhneme. 

Prsteny vám také můžeme osadit těmi nejkrásnějšími brilianty nebo zirkony. Samozřejmostí je také možnost vsadit jiné drahokamy jako např. safír, smaragd, rubíny, černé brilianty. 

Zavolejte nám na 736 114 115 a domluvíme si společně setkání na kterém detailně probereme vaší představu a nakreslíme jak mají prsteny vypadat.

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz