Ocelové snubní prsteny a snubní prsten v kombinaci ocel a zlato

Snubní prsteny z chirurgické oceli se snadno udržují a jsou oblíbené pro svůj vzhled a cenově jsou velmi příznivé. Ocelové prsteny nepotřebují náročnou údržbu. Chirurgická ocel 316 L je pro výrobu snubních prstenů nejvhodnější.

Snubní prsteny z chirurgické oceli vypadají skvěle na pánské i dámské ruce. Prsteny si u nás můžete vybrat a vyzkoušet na našich pobočkách.

Snubní prsteny z chirurgické oceli jsou nádherné na dámské ruce tak na pánské a na našich pobočkách si můžete vybrat z ucelené kolekce. Naše profesionální asistentky vám prsteny nejen ukáží, ale také vám představí celou naší kolekci a v neposlední řadě vám také doporučí takové prsteny, které pro vás budou dokonalé.

Prsteny si u nás můžete kdykoliv vyzkoušet a osobně prohlédnout.  

Snubní prsteny z oceli - ocelové snubní prsteny Praha 

Rozhodujete se jaké snubní prsteny budou součástí vašeho svatebního dne? Nemáte však jasno v tom jak mají vypadat nebo jste nenalezli takové co by charakterizovali vás dva? Pak vám rádi vyrobíme snubní prsteny dle vás a vaší představy. 

Kontaktujte nás na tel. 736 114 115 a domluvte si s námi osobní setkání, kde probereme vaší představu a uděláme prvotní náčrt vašich snubních obroučků. 

Nechcete volat? Pošlete nám zprávu přes formulář. 

Nenašli jste ty pravé snubní prsteny? Neváhejte nás kontaktovat a společně navrhneme takové, které budou přesně vystihovat vás dva a vaši lásku. Kontaktovat nás můžete na tel. čísle 736 114 115 nebo prostřednictvím formuláře.

Jak vybrat snubní prsteny?

Volíte spíš klasiku nebo preferujte extravaganci? Kolik jste ochotni za prsteny utratit? To jsou dvě zásadní otázky, které si musíme ujasnit před výběrem snubních prstenů. Klasikou je zlato (žluté, bílé, růžové či jejich kombinace), prsten se formě kroužku, doplněn jedním či více menšími kameny (zirkony nebo brilianty) - od toho se tedy odvíjí i cena. 

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz