Co nesmí chybět ve vaší šperkovnici?

14.06.2023
  • PECKOVÉ NÁUŠNICE - nejzákladnější šperk v každé šperkovnici. Peckové náušnice jsou vhodné na běžné denní nošení, ale neurazí ani ve společnosti. Navíc se dobře kombinují s jinými šperky. Náušnice mohou mít různé tvary a osazené mohou být zirkony, brilianty i barevnými kameny.
  • VISACÍ NÁUŠNICE - někdy je potřeba sáhnout po výraznějších náušnicích. Ve vaší šperkovnici by neměly chybět ani visací náušnice, které využijete v době kdy nebudete mít chuť kombinovat. Výraznější náušnice navíc krásně doplní jednobarevný outfit.
  • ŘETÍZEK S PŘÍVĚSKEM - stejně jako pecičkové náušnice je jemný řetízek s přívěskem ideální volnou na denní nošení a neměl by chybět v žádné šperkovnici. Nebojte se ani kombinace řetízků v různých délkách.
  • NÁHRDELNÍK - velký náhrdelník využijete hlavně do společnosti nebo když nechcete kombinovat mnoho šperků. Náhrdelníky unosíte s jednobarevnými halenkami nebo když budete mít výstřih. Krásně zaujme a zvýrazní krk.
  • PRSTENY - každá žena by měla mít alespoň 2 prsteny. Jeden jednodušší na běžné nošení a jeden masivní, výrazný, který vynosí na společenské akce. Masivní prsten dokáže krásně podtrhnout Váš outfit. Doporučujeme zvolit variantu s barevnými drahokamy.
  • PERLY - jsou dlouhodobě považované jako symbol elegance a proto by neměly chybět ani ve Vaši šperkovnici. Ideálně je využijete do společnosti nebo například na pracovní pohovor. Nebojte se sáhnout i po barevných perlách (růžové, broskvové, černé).

Všechny tyto šperky a mnoho dalších si můžete zakoupit na našich pobočkách zlatnictví nebo na našich specializovaných www stránkách a eshopu www.zlatnictvi-jelinek.cz

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz