Co vyrýt na snubní prsten?

24.06.2023

Gravírování nebo rytí obecně je velmi oblíbené jako zdobení různých šperků. Zároveň je možné tímto způsobem získat opravdu jedinečný a originální kousek.

Rytí do snubních prstenů je dobrá volba pro personalizování Vašich prstenů a k uchování krásné památky na Váš výjimečný den. Rytina by pro Vás měla být charakteristická a zahřát Vás u srdce kdykoliv se na ni podíváte. Níže pro Vás máme tipy o jaké rytiny do snubních prstenů je největší zájem.

  • DATUM - nejčastěji se volí přímo datum svatby a slouží jako krásná připomínka Vašeho dne. Další možností je např. datum Vašeho seznámení nebo žádosti o ruku.

○ příklad: 1. 1. 2022

  • JMÉNA - nejčastěji se volí varianta, kdy partner má vyryté jméno partnerky a naopak. Rytina má pak krásnou symboliku, kdy partnera "nosíte" všude s sebou. Další variantou jsou přezdívky nebo iniciály.

○ příklad: Petra

  • SYMBOL - nejčastěji se volí srdce, nekonečno nebo symbol spojení, ovšem tento symbol by pro Vás měl být charakteristický. Pokud jste vášniví rybáři a seznámili jste se na rybách, rádi Vám do prstenů vyryjeme např. kapra.

○ příklad: ♥

  • KOMBINACE - pokud se nemůžete rozhodnout, kterou variantu zvolit, můžete je i zkombinovat. Například jméno a datum svatby.

○ příklad: 1. 1. 2022 ♥ Petra

Jaká je cena za rytinu?

Cena za rytí do snubních prstenů závisí na náročnosti rytiny a počtu znaků. U zlatých prstenů zakoupených ve Zlatnictví Jelínek máte datum svatby od nás zdarma.

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz