Jak kombinovat šperky?

29.05.2023

Kombinování šperků je otázkou osobního vkusu a stylu. Zde jsou několik tipů, jak kombinovat šperky od našeho zlatníka:

1. Zvažte styl: Vyberte si šperk, který se hodí k vašemu oblečení a celkovému stylu. Pokud se rozhodnete vrstvit několik kusů, ujistěte se, že jsou vhodné pro tento styl.

2. Vyberte odlišné kousky: Vrstvení šperků funguje nejlépe, když jsou kousky odlišné - různé délky, tvary nebo materiál. To dodá vašemu outfitu hloubku a rozmanitost.

3. Zvažte velikost: Pokud chcete vrstvit několik kusů šperků, zvažte jejich velikost. Nejlépe funguje kombinace malých a velkých kusů, abyste získali vyvážený vzhled.

4. Barvy: Můžete také kombinovat šperky s různých barev zlata. Např. můžete zvolit šperky ve stejném odstínu, ale s různou intenzitou, nebo můžete kombinovat různé barvy, pokud se hodí k vašemu outfitu.

5. Experimentujte: Neexistuje žádné pravidlo, jak vrstvit šperky. Zkuste různé kombinace a vyzkoušejte, co vám nejlépe sedí a co se vám líbí.

6. Sledujte módní trendy: Módní trendy je dobré sledovat, ale nezapomeňte na to, co se vám líbí a co se hodí k vašemu osobnímu stylu. Kombinujte šperky, které se vám líbí, ať už jsou v módě nebo ne.

7. Použijte barevné akcenty: Vyberte šperky s barevnými kameny nebo prvky, které ladí s barvami vašeho oblečení. To může pomoci vytvořit celkový vzhled, který je vyvážený a harmonický.

Nevíte si rady? Neváhejte nás kontaktovat rádi vám poradíme: 736 114 115

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz