Netradiční a originální snubní prsteny

30.01.2023

Jste originální pár toužící po snubních prstenech, které budou jedinečné a neopakovatelné. Naši zlatníci pro vás vytvoří ty jedinečné, které nebude vlastnit žádný pár na této planetě.Jak toho dosáhnout? Zde je několik postupů, které se mohou i vzájemně kombinovat a pomohou vám při jednání se zlatníkem, který vám prsteny na zakázku pomůže zhmotnit.

Netradiční materiál snubních prstenů

Prsteny nemusí být nutně vyrobené jen z populárního bílého nebo tradičního žlutého zlata. zajímavá je kombinace růžového zlata s bílým, nebo různá barevná kombinace barev zlata. Nabízí se o možnost kombinovat různé kovy například zlato a damascenskou ocel. Nabízíme snubní prsteny i z jiných kovů - stříbra, oceli, damaškové oceli a titanu.

Netradiční tvar snubních prstenů

Prsteny nemusí mít tradiční lehce vypouklý tvar a hladký povrch.. Mohou v sobě nést i symboliku místa které je pro vás důležité. Poznali jste se na společných psích vycházkách, nebo při plavbě po Vltavě nebo na moři, nebo při horské tůře?. Prsteny mohou tento okamžik vyjadřovat např. rytinami psích nebo kočičích pacek, rytinou lodí , horských štítů a pod. Tyto rytiny lze umístit jak uvnitř, aby byly skryté , nebo je možné je umístit na povrch prstenů

Netradiční rytina snubních prstenů

Do snubních prstenů si nemusíte nechat vyrýt jen tradiční datum svatby nebo vzájemná jména.Je možné vyrýt na jejich vnitřní či vnější stranu například vaše otisky prstů , čar života z vašich dlaní. Vzniknou tak prsteny, které nebude mít žádný pár na zemi , neboť tyto čáry jsou zcela jedinečné a u každého člověka originální. 

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz