Otázky a odpovědi

Jak dlouho trvá výroba prstenů?

Standardní termín je 4-6 týdnů. V případě, že se domluvíme na jiném termínů je pak pro nás termín závazný a prsteny dle domluvy v daném dřívějším čase vyrobíme.

Je možné prsteny vyrobit v jakékoliv barvě zlata?

Ano, naše prsteny vám vyrobíme ve vámi preferované barvě zlata a to jak v případě jednobarevných tak kombinovaných snubních prstenů.

Expres výroba do 3 dnů?

Ano, i takto expres jsme schopni vám prsteny vyrobit. Je však velmi důležité, abychom společně vybrali model, který realizovat půjde. 

Prsteny ihned k odběru? 

Na našich pobočkách  máme kolekci prstenů, které si můžete ihned zakoupit. Kolekce sice neobsahuje stovky modelů, ale obsahuje nejžádanější prsteny.

Poskytujete servis na prsteny?

Ano, na naše prsteny vám poskytujeme celoživotní servis.

Je možná úprava velikosti?

Ano,  pokud si u nás prsteny zakoupíte a bude nutná změna velikosti (např. při zhubnutí)  je to samozřejmě možné. Je však velmi důležité říci, že jsou i modely nebo použité kovy, kde to možné není.

Máte záruku na vaše snubní prsteny?

Kvalita našich prstenů je u nás na prvním místě a proto jsme schopni vám záruku garantovat.

Je rozdíl mezi cenou za bílé a žluté zlato?

Ne, cena za bílé a žluté či růžové zlato je stejná. 

Je možné vás kdykoliv navštívit na pobočce?

Ano, jsem vám plně k dispozici kdykoliv v pracovní dny mezi 9 a a18 hodinou. Chcete-li však soukromou schůzku je vhodné nás kontaktovat a domluvit si termín. Tel. pro vás je 736 114 115.

Jste registrovaní na puncovním úřadě?

Samozřejmě, bez toho bychom nemohli naše šperky vyrábět. Na puncovním úřadě nas najdete pod Svět snubních prstenů s.r.o.

Jsou vaše brilianty certifikované?

Ano, toto je u nás samozřejmostí. Brilianty, které u nás do šperků používáme jsou nejen certifikované, ale také za ty nejlepší ceny. 

Vyrobíte nám prsteny ve stříbře?

Ano, všechny modely, které máme je možné vyrobit ze stříbra.

Vyrobíte nám prsteny na přání?

Ano, je to naše srdeční záležitostí a proto prsteny vyrobíme tak, aby dokonale splnily vaše očekávání. Pokud si přinesete obrázek nebo nám sdělíte představu prsteny nakreslíme a dle schváleného náčrtu je vyrobíme. 

Vykupujete zlato na snubní prsteny?

Ano, pokud nám přinesete vaše nepotřebné - demodované zlato vykoupíme ho za velmi příznivou cenu, částku vám ihned sdělíme a současně vám ji odečteme od vámi vybraných snubních prstenů. 

Nenašli jste odpověď na vaší otázku? Pošlete nám ji a my vám odpovíme.

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz