Snubní prsteny z Wolframu

Wolframové snubní prsteny jsou oproti ocelovým prstenům tmavší, masivní, těžké a velmi tvrdé, ale zároveň křehké. Wolfram je v současnosti nejtvrdší a nejodolnější kov používaný k výrobě snubních prstenů a také šperků. Kompletní nabídku snubních prstenů si můžete prohlédnou a vyzkoušet na našich pobočkách.

Ceny za snubní wolframové prsteny jsou velmi přijatelné - pohybují se jako ceny za snubní prsteny z chirurgické oceli nebo titanu. Tyto snubní prsteny jsou především pro snoubence, kteří dávají přednost moderním materiálům.

Výhody a nevýhody snubních prstenů z Wolframu

Navzdory všem výhodám Wolframu, které mu nikdo nemůže odepřít je však i jedna nevýhoda - Wolfram je křehký na úder. Pokud do prstenu z Wolframu praštíte třeba kladivem nebo vám upadně z výšky na dlaždice - roztříští se. Při běžném používání se však nemusíte bát - jde spíš o zajímavost. Mít na ruce snubní prsten z tohoto neobyčejného kovu je skvostem.

Wolfram a rytiny

Rytinu do wolframových snubních prstenů lze provést pouze za pomoci speciálního typu laseru. Cena rytiny vám sdělíme na našich pobočkách.


Rozhodujete se jaké snubní prsteny budou součástí vašeho svatebního dne? Nemáte však jasno v tom jak mají vypadat nebo jste nenalezli takové co by charakterizovali vás dva? Pak vám rádi vyrobíme snubní prsteny dle vás a vaší představy. 

Kontaktujte nás na tel. 736 114 115 a domluvte si s námi osobní setkání, kde probereme vaší představu a uděláme prvotní náčrt vašich snubních obroučků. 

Nechcete volat? Pošlete nám zprávu přes formulář. 

Nenašli jste ty pravé snubní prsteny? Neváhejte nás kontaktovat a společně navrhneme takové, které budou přesně vystihovat vás dva a vaši lásku. Kontaktovat nás můžete na tel. čísle 736 114 115 nebo prostřednictvím formuláře.

Jak vybrat snubní prsteny?

Volíte spíš klasiku nebo preferujte extravaganci? Kolik jste ochotni za prsteny utratit? To jsou dvě zásadní otázky, které si musíme ujasnit před výběrem snubních prstenů. Klasikou je zlato (žluté, bílé, růžové či jejich kombinace), prsten se formě kroužku, doplněn jedním či více menšími kameny (zirkony nebo brilianty) - od toho se tedy odvíjí i cena. 

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz