Zlaté snubní prsteny 005

Rovnováha mezi matem a leskem je u těchto prstenů v dokonalé harmonii. Zlaté snubní prsteny 005 jsou moderní a nadčasové snubní prsteny čisté linie v matném provedení, které dokonale doplňuje lesklá úzká linie. Dámský prsten je v  lesklé části osazen sedmi kameny.  Rozhodnutí zda se bude jednat o zirkony nebo certifikované brilianty je jen na nevěstě. Dámský prsten je možné vyrobit také bez kamenů nebo lesklou část osadit po celém obvodu. V ukázce jsou snubní prsteny vyrobeny z bílého zlata samozřejmostí je jejich výroba ve vámi preferované barvě.


Specifikace zlatých snubních prstenů 005

kód snubních prstenů: 005
materiál: 14 kar zlato
ryzost: 585/1000
vnitřní rytina: ANO dle vašeho požadavku
počet kamenů v základním provedení: dle vaší volby
dámský snubní prsten šíře: 6 mm
pánský snubní prsten šíře: 6 mm
cena snubního prstenu ve velikosti 51 bez kamenů: 15 669 Kč 

Cenu snubních prstenů vám sdělíme na emailu sperkypj@centrum.cz  - zašlete nám vaše velikosti, barvu zlata, počet kamenů a zda chcete osazení zirkony či certifikovanými brilianty. Případně nás můžete kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Termín dodání snubních prstenů: Prsteny vám vyrobíme a dodáme v domluveném termínu nebo za standardních podmínek 4 - 6 týdnů. Přesný termín realizace vám bude sdělen při jejich objednání. 

Snubní prsteny vám také můžeme vyrobit v expres čase - detailní informace vám sdělíme osobně nebo na tel. čísle 736 114 115


Benefity Světa snubních prstenů

  1. prsteny vám předáme v dárkovém balení
  2. brilianty s certifikátem od nás získáte za nejlepší ceny
  3. při zakoupení prstenů dostanete zákaznickou kartičku se slevami na další nákup
  4. celoživotní servis na námi vyrobené snubní prsteny
prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz