Zlaté snubní prsteny z bílého zlata 1001

Vybíráte si snubní prsteny a přemýšlíte zda zvolit bílé nebo žluté zlato? Není nic jednoduššího než se za námi přijít podívat a prohlédnout si prsteny osobně. 

Naše kolekce novinek pro rok 2023 je tvořena nádhernými modely, které vám rádi vyrobíme ve všech barvách zlata. Model 1001 jsou zlaté snubní prsteny s jemným matováním po celém obvodu, které je zvýrazněno po celém obvodu lesklým proužkem. Prsteny patří mezi užší modely, které se stávají stále více oblíbenými.

Specifikace zlatých snubních prstenů 1001

kód snubních prstenů: 1001
materiál: 14 kar zlato 
ryzost: 585/1000 
vnitřní rytina: ANO dle vašeho požadavku
počet kamenů v základním provedení: 0
dámský snubní prsten šíře: 4 mm
pánský snubní prsten šíře: 4 mm
cena snubního prstenu ve velikosti 51 bez kamenů: 9 999 Kč

Cenu snubních prstenů vám sdělíme na emailu sperkypj@centrum.cz - zašlete nám vaše velikosti, barvu zlata, počet kamenů a zda chcete osazení zirkony či certifikovanými brilianty. Případně nás můžete kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Termín dodání snubních prstenů: Prsteny vám vyrobíme a dodáme v domluveném termínu nebo za standardních podmínek 4 - 6 týdnů. Přesný termín realizace vám bude sdělen při jejich objednání. 

Snubní prsteny vám také můžeme vyrobit v expres čase - detailní informace vám sdělíme osobně nebo na tel. čísle 736 114 115

Benefity Světa snubních prstenů

  1. prsteny vám předáme v dárkovém balení
  2. brilianty s certifikátem od nás získáte za nejlepší ceny
  3. při zakoupení prstenů dostanete zákaznickou kartičku se slevami na další nákup
  4. celoživotní servis na námi vyrobené snubní prsteny

Čemu při výběru kladete největší prioritu?

Většina našich snoubenců nám na tuto větu odpoví, že ceně, ale po pár minutách už řešíme šířku, tvar obroučků a samozřejmě zda budou hladké nebo zdobené s kamínky nebo bez.  Po pár dalších minutách pak máme jasno a naše vyškolené asistentky ihned vědí po kterých snubních prstenech sáhnout. Dokáží nejen poradit jaký typ prstenu vám bude na ruce sedět, ale také vaši ideální barvu zlata. 

Snubní prsteny vybírejte srdcem - přeci jen je to šperk na celý život. 

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz