Zlaté snubní prsteny ze žlutého zlata 1005

Nádherné jemné zdobené snubní prstýnky 1005 jsme na vrhli na základě poznatků z předešlých let. I v tomto případě se jedná se o novinku pro rok 2023, která je v ukázce vyrobena ze žlutého zlata. Prsteny jsou rovné a na ruce jemné a přitom zářivé. 

Prsteny pro vás vyrobíme také z bílého a růžového zlata.

Specifikace zlatých snubních prstenů 1005

kód snubních prstenů: 1005
materiál: 14 kar zlato 
ryzost: 585/1000 
vnitřní rytina: ANO dle vašeho požadavku
počet kamenů v základním provedení: 0
dámský snubní prsten šíře: 3 mm
pánský snubní prsten šíře: 3 mm
cena snubního prstenu ve velikosti 51 bez kamenů: 6 999 

Cenu snubních prstenů vám sdělíme na emailu sperkypj@centrum.cz - zašlete nám vaše velikosti, barvu zlata, počet kamenů a zda chcete osazení zirkony či certifikovanými brilianty. Případně nás můžete kontaktovat prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Termín dodání snubních prstenů: Prsteny vám vyrobíme a dodáme v domluveném termínu nebo za standardních podmínek 4 - 6 týdnů. Přesný termín realizace vám bude sdělen při jejich objednání. 

Snubní prsteny vám také můžeme vyrobit v expres čase - detailní informace vám sdělíme osobně nebo na tel. čísle 736 114 115


Benefity Světa snubních prstenů

  1. prsteny vám předáme v dárkovém balení
  2. brilianty s certifikátem od nás získáte za nejlepší ceny
  3. při zakoupení prstenů dostanete zákaznickou kartičku se slevami na další nákup
  4. celoživotní servis na námi vyrobené snubní prsteny

Široké nebo úzké snubní prsteny?

Snubní prstýnky budou vaše ruce zdobit po celý váš společný život a je tedy důležité volit takovou šíři, která vám bude pohodlná a dokonale vám na prste ,,sedne,, Prsteny je vhodné si při výběru vždy vyzkoušet a ruku si prohlédnout, aby se vám nejen jejich šíře na prstě líbila, ale také vás nijak neomezovala. Naše specialistky vám vždy rády pomohou s výběrem a navrhnou ideální šíři a tvar prstenu, ale je vždy na vás jaké rozhodnutí učiníte a které si nakonec svým srdcem vyberete.
prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz