• Klasické snubní prsteny ze žlutého zlata s ozdobnou rytinou po celém povrcchu.   Snubní prsteny je samozřejmě možné vyhotovit jak v bílém zlatě tak v růžovém. V některých případech je možná i barevná kombinace. Varianty možností vám rádi představíme v našich specializovaných prodejnách.

 • Klasické snubní prsteny ze žlutého zlata s ozdobnou rytinou na krajích. V provedení kombinace matovaní a lesku.  Snubní prsteny je samozřejmě možné vyhotovit jak v bílém zlatě tak v růžovém. V některých případech je možná i barevná kombinace. Varianty možností vám rádi představíme v našich specializovaných prodejnách.

 • Klasické snubní prsteny ze žlutého zlata s podélnou rytinou. V provedení kombinace matovaní a lesku.  Snubní prsteny je samozřejmě možné vyhotovit jak v bílém zlatě tak v růžovém. V některých případech je možná i barevná kombinace. Varianty možností vám rádi představíme v našich specializovaných prodejnách.

 • Klasické snubní prsteny ze žlutého zlata s rytinou. V provedení kombinace matovaní a lesku.  Snubní prsteny je samozřejmě možné vyhotovit jak v bílém zlatě tak v růžovém. V některých případech je možná i barevná kombinace. Varianty možností vám rádi představíme v našich specializovaných prodejnách

 • Klasické snubní prsteny ze žlutého zlata, provedení ve vysokém lesku.  Snubní prsteny je samozřejmě možné vyhotovit jak v bílém zlatě tak v růžovém. V některých případech je možná i barevná kombinace. Varianty možností vám rádi představíme v našich specializovaných prodejnách

 • Klasické snubní prsteny ze žlutého zlata s rytinou. V provedení ve vysokém lesku.  Snubní prsteny je samozřejmě možné vyhotovit jak v bílém zlatě tak v růžovém. V některých případech je možná i barevná kombinace. Varianty možností vám rádi představíme v našich specializovaných prodejnách

 • Nová řada snubních prstenů zajímavé, kontrastní kombinace bílého a žlutého zlata s jemným, matovaným efektem.  Prsteny je možné vyrobit jak v bílém tak žlutém zlatě.

 • Nová řada snubních prstenů zajímavé, kontrastní kombinace bílého a žlutého zlata. Dámský snubní prsten je po obvodu ozdoben vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty.  Prsteny je možné vyrobit jak v bílém tak žlutém zlatě.

 • Nová řada snubních prstenů z bílého zlata v efektním provedení jemného matovaní a lesku.  Prsteny je možné vyrobit jak v bílém tak žlutém zlatě.

 • Nová řada snubních prstenů z bílého zlata v provedení jemného matovaní a lesku.  Dámský snubní prsten je po obvodu ozdoben vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je možné vyrobit jak v bílém tak žlutém zlatě.

 • Nová řada snubních prstenů zajímavé, kontrastní kombinace bílého a žlutého zlata s jemným, matovaným efektem.  Prsteny je možné vyrobit jak v bílém tak žlutém zlatě.

 • Nová řada snubních prstenů zajímavé, kontrastní kombinace bílého a žlutého zlata s matovaným efektem.  Dámský snubní prsten je ozdoben 2 vsazenými kameny – možno dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Prsteny je možné vyrobit jak v bílém tak žlutém zlatě.

Rezervovat schůzku
Zobrazeno 229 – 240 z 250 položek