• Designové snubní prsteny kdy je dámský prsten osazen velkými kameny. Prsteny lze stejně jako celou kolekci vyhotovit ve vámi preferované barvě zlata.

 • Designové snubní prsteny s kameny, které jsou vsazeny z boční strany prstenu. Tím jsou ještě více chráněny před případným nárazem a vypadnutím. Jedná se o jedinečné a neobyčejné prsteny. Dámský a pánský prsten se neliší.

 • Snubní prsteny jsou v naší ukázce z bílého zlata. Dámský prsten je jedinečným svými osazenýmikameny v brusu, kterému se říká baquette. Kameny můžete volit zirkony nebo brilianty.

 • Tyto snubní prsteny jsou doplněny elegantním vzorem v podobě srdce. Každý prsten symbolizuje polovinu srdce toho druhého. Pánský prsteny je možné volit širší než dámský a srdce je možné zvýraznit černým rhodiováním. Dámský prsten je v tomto případě brán jako užší a srdce je pokryto červeným zlatem a je doplněno kameny. Kameny můžete volit zirkony nebo...

 • Designové snubní prsteny z bílého zlata. Dámský prsten je jedinečný tím, že je tvořen malými ornamenty, které jsou plně osázeny kameny. Prsteny lze samozřejmě vyrobit v barvě zlata dle vašeho přání. Kameny můžete volit zirkony nebo brilianty.

 • Designové snubní prsteny z bílého zlata. Dámský prsten je jedinečný tím, že je složen z malých srdíček, která lze doplnit o kameny. Kameny lze osadit do vámi vybraného počtu srdcí. Prsteny lze samozřejmě vyrobit v barvě zlata dle vašeho přání. Kameny můžete volit zirkony nebo brilianty.

 • Jedinečné snubní prsteny z bílého zlata, které jsou doplněny o kameny. Kameny můžete mít jak v dámském tak v pánském prstenu. Stejně tak se můžete rozhodnout zda vaše prsteny budou mít stejnou šíři nebo si zvolíte variantu, kdy je dámský prsten užší. Kameny můžete volit zirkony nebo brilianty.

 • Malá ukázka z celé kolekce Amélie. Moderní kolekce snubních prstenů, kterou si můžete prohlédnout a osobně vyzkoušet na našich pobočkách. Prsteny uvádíme v ukázce z bílého zlata. Prsteny však lze vyrobit v barvě zlata dle vašeho přání.

 • Kolekce snubních prstenů ve svěžím, jednoduchém designu. Prsteny z bílého a růžového zlata v zajímavé kombinaci matu a lesku. Dámský prsten je osazen jedním kamenem – dle vašeho výběru zirkonem či certifikovaným briliantem. Sami si můžete vybrat svou vlastní kombinaci barev.

 • Kolekce snubních prstenů ve svěžím, jednoduchém designu. Prsteny z bílého a růžového zlata v zajímavé kombinaci matu a lesku. Dámský prsten je osazen jedním kamenem – dle vašeho výběru zirkonem či certifikovaným briliantem. Sami si můžete vybrat svou vlastní kombinaci barev.

 • Kolekce snubních prstenů ve svěžím, jednoduchém designu. Prsteny z bílého a růžového zlata v zajímavé kombinaci matu a lesku. Dámský prsten je osazen 3 kameny – dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Sami si můžete vybrat svou vlastní kombinaci barev.

 • Kolekce snubních prstenů ve svěžím, jednoduchém designu. Prsteny z bílého zlata v provedení vysokého lesku. Dámský prsten je osazen kameny – dle vašeho výběru zirkony či certifikované brilianty. Sami si můžete vybrat svou vlastní kombinaci barev.

Zobrazeno 25 – 36 z 248 položek