Kolik utratit za zásnubní prsten ?

04.03.2023

Toto rozhodnutí je velmi individuální. Je třeba zvážit váš finanční rozpočet i očekávání vaší partnerky. Zásnubních prstenů existuje velké množství ve velkém cenovém rozsahu. V 30. letech 20. století rozšířila těžařská firma produkující brilianty De Beers marketingovou kampaň, ve které doporučovala mužům měli darovat zásnubní prsten s briliantem v hodnotě jednoho měsíčního platu. Později v 80. letech firma navýšila toto doporučení na výši dvou platů a na japonském trhu ,kde muži jsou hrdi na svou čest dokonce na výši tří platů. To je historie na kterou můžete klidně zapomenout. Dnes muži nejsou svázáni žádnými normami ani konvencí. Vybírají srdcem pro lásku svého života.

Ale chcete-li mermomocí nějaká čísla zde jsou. V naší firmě Zlatnictví Jelínek - Svět snubních prstenů jsou v současné době nejprodávanější zásnubní prsteny s brilianty v cenách od 15 do 25 tisíc korun.

V našich prodejnách se můžete osobně setkat se zlatníkem, který zásnubní prsteny vytvořil. Zlatník vám pomůže s výběrem toho vašeho ideálního prstene. V případě, že toužíte po originálu, který nikdo nemá, zlatník s vámi vytvoří návrh, podle kterého je prsten vyroben. Můžete si tak vybrat i velikost briliantu, který má prsten zdobit . Velikost briliantu zlatník přizpůsobí vaší cenové představě. 

Těšíme se na setkání s Vámi na našich pobočkách.  

Zásnubní prsten se zirkonem nebo zásnubní prsten s briliantem? Na našich pobočkách v Praze si vyberete.

Kategorie

prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz