Zásnubní prsteny se zirkony a zásnubní prsteny s brilianty 

Chcete požádat svou lásku o ruku? Potřebujete v první řadě zásnubní prsten :-) Je to jedinečný šperk symbolizující vaši lásku a je příslibem budoucího manželství a společného života. Chceme, abyste byli s naší prací spokojeni a rádi se k nám vraceli po další roky... Zásnubní prsten si u nás můžete okamžitě zakoupit a darovat ještě ten den.
Zásnubní prsteny si můžete zakoupit z naší online nabídky nebo nás navštívit na našich prodejnách a vybrat si prsten osobně. 

Kategorie

Kde se nosí zásnubní prsten? 

Muži často při nákupu zásnubního prstene řeší to na jakém prstě bude žena tento prstýnek nosit a jak mají zjistit přesnou velikost. Zásnubní prsten si žena , jestliže přijme nabídku budoucí svatby navlékne tradičně na levý prsteníček. S velikostí si hlavu při nákupu nelamte. Prsteny vyrábíme tak, aby jejich velikost šla snadno upravit. Při nákupu je možná lepší vybrat o něco větší prstýnek, aby při žádosti o ruku šel ženě okamžitě nasadit. Nejběžnější velikosti dámských zásnubních prstenů jsou od velikosti 49 do velikosti 55. Později zlatník přesně naměří velikost, tak aby prsten přesně seděl na ruce . Zlatník dokáže vyrobit i velikost v polovinách čísel, když např. prsten ve velikosti 51 je těsný a 52 naopak volný. Udělá tedy 51,5.

Jak nosit snubní a zásnubní prsten?

Po svatbě je několik možností kde nosit snubní a zásnubní prsten. Snubní prstýnek je u nás vždy nošen na prsteníčku levé ruky. Zásnubní prstýnek může zůstat na stejném prstu ,. Pořadí těchto prstenů není striktně určeno. Některé ženy nosí první ten , který obdrželi jako první, tedy zásnubní, jiné obráceně , tedy první snubní pocitově blíže k srdci a za ním zásnubní. Jestliže se rozhodnete pro tuto variantu, zlatník vám doporučí takový snubní prsten, který ladí se zásnubním a vytváří harmonický celek. 

Další možností je přesunout po svatbě zásnubní prstýnek na prostředníček levé ruky. S úpravou velikosti si opět snadno poradí naši zlatníci. 

Zlatý zásnubní prsten - Svět snubních prstenů
Zlatý zásnubní prsten - Svět snubních prstenů
prsteny-zasnubni.cz snubni-prsteny-praha.cz prsteny-snubni.cz zasnubni-prsteny-praha.cz